TOMAQUA

Z przyjemnością prezentujemy naszą najnowszą inwestycję - osiedle "Polne Zacisze" w Lęborku. To idealne miejsce dla osób poszukujących harmonii z naturą, przy jednoczesnym zachowaniu wygody i funkcjonalności codziennego życia. Inwestycja usytuowana będzie w spokojnej części miasta, otoczonej zielenią i malowniczymi polami. Domy będą idealne dla rodzin pragnących cieszyć się relaksem w swoim ogrodzie, jednocześnie mając dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej. To doskonałe połączenie  natury z wygodami miejskiego życia.

Nasi klienci na pewno docenią wygodną lokalizację osiedla Polne Zacisze, oddalonego o zaledwie 2 km od budowanego węzła drogowego drogi ekspresowej S6. Kompleks będzie usytuowany ok 2 km od centrum miasta, szkół i przedszkoli, sklepów, restauracji i szpitala, co zapewni łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych usług i udogodnień dla mieszkańca. Osiedle Polne Zacisze oferuje funkcjonalne domy jednorodzinne w układzie szeregowym, łączące komfort życia w domu z bliskością natury.

  • Każdy z domów posiadać będzie powierzchnię użytkową 129,65 m2 oraz działkę o powierzchni od 300 do 470 m2 .
  • Na parterze zaprojektowano salon z aneksem kuchennym i wyjściem na ogród z tarasem, wiatrołap, toaleta oraz dodatkowa przestrzeń pod schodami, którą można zaprojektować jako spiżarnię. W bryle budynku będzie jednostanowiskowy garaż oraz kotłownia wyposażona w pompę ciepła. Przed domem planuje się jedno dodatkowe miejsce postojowe.
  • Na pierwszym piętrze znajdować się będą 4 sypialnie, łazienka z miejscem na wannę i prysznic oraz przedpokój.
  • Standard wykończenia przewiduje kompleksowe ogrzewanie podłogowe oraz klimatyzację w salonie i 4 sypialniach.
  • Prostą konstrukcję bryły wieńczyć będzie dwuspadowy dach bez okapów i elewacja wykończona jasnym i grafitowym tynkiem. Naturalnym akcentem będą elementy z drewnopodobnej okładziny, które w całości pięknie korespondować będą z kolorystyką stolarki oraz dachówki. 
  • Aby nadać estetyczny wygląd oraz trwałość i łatwość w użytkowaniu zaprojektowano użycie kostki brukowej do wyłożenia obszarów zewnętrznych, tarasu oraz podjazdu przed domem.
  • Działka znajdująca się z tyłu domu zostanie ogrodzona, aby zapewnić prywatność i bezpieczeństwo domowników.
  • Przemyślany układ pomieszczeń zapewnia maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz wygodną komunikację na obu kondygnacjach. Przestronny salon pełnić będzie rolę serca tego miejsca, będąc nie tylko centralnym punktem spotkań, ale także miejscem, gdzie życie rodzinne nabiera intensywności, a zaproszeni goście czują się jak w domu.

 

Osiedle Polne Zacisze
Osiedle Polne Zacisze
Osiedle Polne Zacisze
Osiedle Polne Zacisze
Osiedle Polne Zacisze
Osiedle Polne Zacisze
Osiedle Polne Zacisze